0

سوالات متداول

faq

بله، ما این امکان را برای شما عزیزان فراهم کردیم تا در صورت تمایل میتوانید قبل از خرید هر دوره فایلهای کوتاهی از نحوه آموزش و تدریس اساتید و همچنین معرفی سرفصل های هر دوره را در اختیار داشته باشید و سپس اقدام به خرید نمایید.

برای هر دوره آموزشی یک کانال تلگرام در نظر گرفته شده است که با عضویت در این کانال شما می توانید مستقیما با استاد مربوطه در تماس باشید و سوالات خودتان را مطرح نمایید، همچنین امکان از طریق سایت هم فراهم می باشد تا شما بتوانید به صورت مستقیم با اساتید خود در ارتباط باشید. همچنین قبل از خرید هم می توانید سوالات خود را در صفحه دوره در بخش نظرات مطرح نمایید تا اساتید به شما پاسخ دهند.

خیر، تمامی فایل های آموزشی رمزگذاری شده است و خرید این فایل ها فقط با یک حساب کاربری امکان پذیر می باشد و شما فقط می توانید بر روی یک سیستم آنها را اجرا کنید

به همراه فایل های آموزشی خریداری شده یک ویدیو کوتاه نحوه دانلود، اجرا و نمایش فایل ها به صورت کامل توضیح داده شده است حتما  تماشا کنید.

در گروه آموزشی آراز دو دسته وبینار وجود دارد، وبینار های رفع اشکال و تعامل دانشجویان با اساتید که فقط مختص افرادی است که  دوره را خریداری می‌کنند وبینار های دوره ای که در آن بیشتر به مطلب کلی و معرفی دوره ها می پردازد و شرکت در آنها برای همه مخاطبان آزاد است.

ما در گروه آموزشی آراز نهایت تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا بتوانیم دوره های آموزشی کاربردی و مفید را برای شما عزیزان تهیه کنیم تا شما بتوانید با استفاده از این دوره ها و تمریناتی که توسط اساتید به شما داده میشود مسیر آموزش تا ورود به بازار کار و کسب درآمد را طی کنید این تضمین به شما داده می‌شود تا بعد از دیدن هر کدام از دوره های موجود در سایت خیلی سریع به بازار کار راه پیدا کنید.

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “سفارشات من” کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.